Ferie zimowe Wakacje 2014

Kiedy czytam, że sporo polskich uczniów spędza okres całych wakacji u siebie w domu, ew. na podwórku, to tak naprawdę rozmyślam sobie, iż w końcu absolutnie wszystkie dzieci powinny gdzieś jechać, odpocząć, nabrać bardzo ważnego dystansu do życia, itp. Naturalnie nie można panikować, w końcu Wakacje 2014 u siebie w domu to nic strasznego, ale i tak trzeba poszukiwać ciekawych alternatyw.
Są najzupełniej darmowe alternatywy, zwłaszcza takie zorganizowane przez Kościół, ale ze swojej strony serdecznie polecam Kolonie stacjonarne 2014.boy-958457_1280 Można w sumie powiedzieć, iż są one relatywnie tanie, a na dodatek obfitują w dużo bogatych atrakcji.
Osobiście wysłałem własnego 10 letniego syna na Kolonie warszawa o charakterze sportowym. Sądzę, iż takowe kolonie spowodowały, że syn wreszcie „wydoroślał”, stał się bardziej samodzielny. Wcale nie żartuję. Skoro Kolonie stacjonarne 2014 aż tak mocno na niego podziałały, pewnie wypad do Sopotu, Zakopanego czy Mikołajek zmieniłby go jeszcze bardziej. Cóż, warto powrócić do owego zagadnienia trochę później.